HAKKIMIZDA

Kişisel Bakım ve Kozmetik Alışverişin Yeni Online Mağazası FMR Kozmetik!

 

Siz isteyin biz getirelim! Kişisel Bakım ve Kozmetiğin yerli ve global markaların buluştuğu Türkiye’deki tek adres olma yolunda adımımızı atıyoruz! FMR Danışmanlık olarak çeşitli sektörlerde hizmetlerimizi uzmanlıkla sürdürmekteyiz. Online kozmetik alışverişinin hız ve önem kazandığı bu dönemde talebe karşılık vermek amacıyla kurduğumuz alt markamız olan FMR Kozmetik ile global ve yerel markaların ürünlerini müşterilerimize “uygun fiyatlarla” sunmayı ilke edinmekteyiz.

 

Misyonumuz

Yeni başlangıçlarla sektöre yeni heyecanlar kazandırma amacıyla, kozmetik ve kişisel bakım alışverişinde en iyi müşteri deneyimini sunarak ürün çeşitliliğimizi öncelikli olarak müşteri talep ve arzularına göre arttırmaktır.

 

Vizyonumuz

FMR Kozmetik olarak vizyonumuz; Cilt bakımı, Kozmetik, Makyaj ürünleri, Saç bakım ürünleri, Vücut bakım ürünleri, Besin takviyeleri, Parfüm çeşitleri, anne-bebek ürünleri ve Kişisel bakım ürünleri vb. alanlardaki ürün çeşitliliğimizi yerli ve global pazarda çok satan ama Türkiye’de henüz satılmayan ürünleri getirtmeye odaklayarak alanında lider bir firma olmaktır.

 

SİZLERE KOLAY ERİŞMEK İÇİN EN ÇOK TERCİH ETTİĞİNİZ SATIŞ KANALLARINDAYIZ!

Trendyol.com ,Hepsiburada.com ve n11 gibi hızlı ve pratik alışveriş imkanı sağlayan online alışveriş sitelerindeki mağazalarımızla hizmete açılmaktayız. Trendyol Express ve HepsiJet kargo seçenekleriyle HIZLI TESLİMAT imkanı sağlamaktayız.

Mağaza Adımız: FMR STORE