BEPANTHOL CİLT BAKIM KREMİ 30 GR+DUDAK KREMİ 7,5GR
BEPANTHOL CİLT BAKIM KREMİ 30 GR+DUDAK KREMİ 7,5GR
BEPANTHOL CİLT BAKIM KREMİ 30 GR+DUDAK KREMİ 7,5GR
BEPANTHOL CİLT BAKIM KREMİ 30 GR+DUDAK KREMİ 7,5GR

BEPANTHOL CİLT BAKIM KREMİ 30 GR+DUDAK KREMİ 7,5GR

Marka : Bepanthol
Fiyat : ₺79,00(KDV Dahil)
:
CİLT KREMİ
Gün içinde karşılaştığınız sıcak, soğuk, rüzgar gibi dış etkenler cildinizi kurutur. Cildiniz, kaybettiği nemi geri kazanmak için günlük bakıma ihtiyaç duyar. Bepanthol® Cilt Bakım Kremi’nin içeriğindeki Provitamin B5, gün boyu kuruyan cildi nemlendirir. Su bazlı hızlı emilen yapısıyla ciltte yağlı his bırakmaz ve canlı bir görünüm sağlar. El ve yüz kullanımına uygundur.

Kullanım:
Bepanthol® Cilt Bakım Kremi’ni elinize veya yüzünüze az miktarda sürün. Emilinceye kadar yumuşak hareketlerle cildinize yedirin. Günlük cilt bakımı için uygundur. Günde bir ya da iki kez uygulayabilirsiniz.

İçeriği:
Bepanthol® Cilt Bakım Kremi, Provitamin B5 olarak da bilinen, dekspantenol içerir. Dekspantenol, cilt sağlığı açısından çok gerekli ve önemli bir vitamindir. Bepanthol® Cilt Bakım Kremi günlük cilt bakımında kullanılabilir, çünkü; Su bazlı yapısı ile hızlıca emilir, cildi nemlendirir ve canlı bir görünüm sağlar. Bepanthol® Cilt Bakım Kremi paraben, parfüm ve renklendirici içermez.

DUDAK KREMİ
Dudaklar sadece yazın ve kışın kuruyup çatlamıyor. Onların her gün bakıma ihtiyacı var. Bepanthol® Dudak Bakım Kremi, içeriğindeki Provitamin B5 ve E vitaminiyle kuruyan ve çatlayan dudakları anında nemlendirir. Yumuşak ve pürüzsüz görünümlerini geri kazandırır.

Kullanım
Bepanthol® Dudak Bakım Kremi tüpünü sıkarak kremin dışarı çıkmasını sağlayın. Tüpün yuvarlak ucu yardımıyla dudaklarınıza sürün. Günlük kullanım için uygundur. Dudaklarınıza günde üç ya da dört kez uygulayabilirsiniz.

İçeriği
Bepanthol® Dudak Bakım Kremi, E vitamini ve Provitamin B5 olarak da bilinen, dekspantenol içerir. Dekspantenol, cildin ana yapıtaşını oluşturan vitaminlerdendir ve cilt için önemli bir vitamindir. Bepanthol® Dudak Bakım Kremi günlük dudak bakım rutininize uygun bir üründür. Çünkü; Anında nemlendirme ve koruma özelliği ile dudakların yumuşak ve pürüzsüz görünümünü geri kazandırır. Bepanthol® Dudak Bakım Kremi parfüm ve paraben içermez